Když studenti tvoří s umělou inteligencí
23. 5. 2023
Spolek Aignos pořádá workshopy na školách o kreativitě a AI. Na této výstavě uvidíte nejlepší studentská díla vytvořená s AI. Vernisáž bude super!)
Díky novým kreativním nástrojům umělé inteligence může každý z nás snadno vytvářet působivé originální obrazy, literární nebo hudební díla. Co vznikne, když dáme tyto nástroje do rukou studentům základních a středních škol?
Neziskový vzdělávací projekt Aignos během tohoto školního roku pořádá (díky podpoře Ministerstva kultury) na 60 interaktivních workshopů „Tvoříme s umělou inteligencí“. Workshopy se konají na ZŠ a SŠ po celém Česku a zaměřují se primárně na téma lidské a strojové kreativity.
Během workshopů studenti tvoří společně s AI umělecká díla, kterých odevzdali už přes 1000. Ta nejlepší z nich budou od května do července vystavena v prostorech Didaktikonu UK v centru Prahy!
Na vernisáži výstavy se dozvíte detaily o tom, jak celý projekt probíhal, jaké jsou reakce studentů a škol a co dalšího s Aignosem chystáme – a možná bude i překvapení!
Odkazy:
– projekt Tvoříme s umělou inteligencí: https://www.aignos.cz/tvorime-s-umelou-inteligenci
– Aignos web: www.aignos.cz
– Aignos Linktree: www.linktr.ee/aignos
– Didaktikon: www.didaktikon.cz
– Kampus Hybernská: www.kampushybernska.cz

Chcete si objednat náš vzdělávací program nebo se na něco zeptat? Napište nám 🙂

Kontakt
aignos@aignos.cz
733 610 304

Manažerský tandem
Martin Richter | Ondřej Hrách

Kontakt pro školy
Áňa Štádlerová
ana@aignos.cz
602 531 227

Sídlo
Aignos z.s.
Puchmayerova 118/9
430 01 Chomutov

IČ: 17142644

Kancelář
Hybernská 998/4,
110 00 Nové Město
Praha

jsme členem